ارمغان طلایی

 درباره ما


آشنایی با گروه ارمغان طلایی زمان

گروه بازرگانی و مهندسی ارمغان طلایی زمان، یک شرکت تخصصی چندمنظوره است که با درک نیاز بازار کشورمان در امور بازرگانی و با پشتیبانی از کادر مجرب و امکانات مورد نیاز، فعالیت خود را در راستای بازرگانی داخلی و خارجی، با هدف واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و نیز تامین نیاز صنایع از طریق تلفیق مهندسی و بازرگانی انجام میدهد.
سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مختلف اقتصادی به صورتEPCF، از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد که با برخورداری از ارتباطات مفید با سرمایه گذاران داخلی و خارجی و همچنین سیستم بانکی کشور صورت می گیرد

  • تیرسی.
  • ارمغان تهاتر.
  • گروه مهندسی و معماری 63.

سفارش واردات کالا

شرکت ارمغان طلایی ارائه دهنده خدمات واردات کالا نیز می باشد.لطفا جهت سفارش واردات کالا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

ترخیص کالا از بندر عباس

ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور در تمامی استان ها از جمله ترخیص کالا از بندر عباس از خدمات شرکت ارمغان طلایی ترخیص کار رسمی گمرک ایران می باشد.

اصطلاحات گمرکی

علامیه ارز سندی است از بانک که هم مبلغ ارز انتقال یافته جهت خرید کالا و هم ارز ریالی آن و تاریخ گشایش اعتبار آن را نشان می دهد. پروفورما سیاهه خریدی 

بیمه حوادث انفرادی

در این نوع بیمه فرد خود را در برابر حوادث شغلی و غیر شغلی و یا خطرهای شخصی در تمام اوقات و ۲۴ ساعت شبانه روز برای مدت یكسال تحت پوشش بیمه .

بازرگانی

تعریف دیگری از بازرگانی وجود دارد که به داد و ستد کالا یا خدمات دارای ارزش میان شخص حقیقی یا شخص حقوقی گفته می شود.به طور کلی هرگونه عملی.

بیمه عمر

این بیمه نامـه از ترکیب بیمه های به شرط فوت و بیمه های به شرط حیات تشکیل یافته است . در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت. بیمه زندگی.